

Його представив колективу голова Рівненської облради Микола Драганчук
Це 45-річна Алла Черній (на фото), що з села Острожець Млинівського району. Вона має філологічну освіту після закінчення Рівненського педінституту за двома спеціальностями "вчитель російської та української мови". Три роки працювала у школі в рідному селі. Згодом була викладачем та доцентом кафедри політичних наук Рівненського державного гуманітарного університету.
Алла Черній - кандидат політичних наук. З 2014 року очолювала Млинівську райдержадміністрацію. Є депутатом обласної ради, до якої була обрана по одномандатному виборчому округу № 22 (Млинівський район) від Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина».
Алла Черній досі працювала на посаді проректора з навчальної роботи, а тепер виконуватиме обов'язки ректора Рівненського існтитуту післядипломної педагогічної освіти. Адже Андрій Лавренчук, який донедавна займав посаду ректора, досягши наприкінці листопада 60-річчя, пішов на пенсію.
Нагадаємо, що в інституті післядипломної педагогічної освіти останнім часом частенько міняли керівників.
Він отримав скандальну славу три роки тому через звинувачення частини його працівників на адресу тодішнього ректора Миколи Віднічука у виплачуванні надвеликих премій наближеним до нього особам.
Наприклад, як писала "Четверта влада", у 2012 році головний бухгалтер інституту отримала премії на 68 тисяч гривень, інші з керівного складу – по 61 тисячі, 42 тисячі 900 гривень, 40 тисяч 700.
Причому, як стверджувалося, профспілковий комітет закладу у розподілі премій участі не брав. Тодішня обласна рада навіть збиралася цю справу щодо перевищення повноважень Миколою Віднічуком передавати у правоохоронні органи для відкриття кримінального провадження.
Радіо Трек: НОВИНИ
Досить уже говорити «добрий ранок»: Як правильно вітатися вранці українською мовою
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
60 років більше – не межа для мобілізації: у Раді вирішили змінити вік тих, кого залучать до війська
Якщо на телефоні встановлений Приват 24: клієнтам повідомили про зміни
Документи вже недійсні: всіх, хто заламінував свідоцтво про шлюб чи народження дитини попередили, що робити
У Рівному досі не можуть закупити підручники. Як на це відреагувала міністр освіти?
«Забрати другорядне, скоротити кількість предметів», - міністр освіти на Рівненщині про школу
Без неугодних і з «диверсіями»? Як міністр освіти виступала перед освітянами Рівненщини
Де побуває на Рівненщині міністр освіти Лілія Гриневич
Чи буде можливість поспілкуватися з міністром освіти у громадськості Рівненщини?
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415