У Рівному запрацювала електронна черга для отримання біометричного паспорта

Зокрема в обласному управлінні Державної міграційної служби на вул. 16 Липня, 6 у Рівному

Спеціальний термінал тут працює відучора, з 21 червня.

Лише за один день рівняни забронювали місця для подачі документів на біометричний паспорт до 5 липня. Між тим, протягом першого дня роботи сервісу у ДМС прийняли документи у 53 черговиків.

Розповідає заступник начальника обласної ДМС Оксана Рябчук:

Ми почали приймати громадян по електронній черзі. Тобто у нас встановлений термінал - можна підходити і брати талончики, кому на який час і на яке число зручно. Також вже працює он-лайн реєстрація на сайті ДМС.

За словами Оксани Рябчук, оплатити послуги виготовлення біометричного паспорта, тобто 557 гривень, можна також через встановлений термінал. Поки що ж більшість користувачів беруть квитанції безпосередньо у міграційній службі та сплачують у банку. Коли сервіс запрацює через Інтернет – оплату можна буде здійснювати онлайн, або роздрукувавши квитанцію з сайту установи.

Оксана Рябчук не приховує – у Державній міграційній службі з нетерпінням чекали появи електронної черги – через величезну кількість охочих оформити біометрику.

Так, зі звісткою про запровадження безвізу кількість охочих отримати біометричний паспорт у Рівному зросла майже вдвічі – з 700 заяв на місяць до 1350 у травні. Люди, аби виготовити паспорт, приходили до ДМС о 5-ій ранку.

Нагадаємо також, що з 1 липня має запрацювати сервіс із виготовлення біометричного паспорта у рівненському ЦНАПі. Відзавтра тут запрацює попередня реєстрація на отримання паспортів як громадянина України, так і паспортів, які дають право виїзду за кордон.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень