Цього тижня паспортні столи Рівненщини працюватимуть в обмеженому режимі

У середу та четвер тут не прийматимуть документи на виготовлення ID-карток

[media=72937]

Це пов‘язано із нововведенням, що почало діяти з 1 листопада 2016 р.

Йдеться про постанову Кабінету міністрів, згідно з якою відтепер можливість оформлення замість паспорту ID-картки мають всі громадяни України.

Раніше це могли зробити лише ті, хто оформлював паспорт вперше.

Протягом двох днів у столиці мінятимуть програмне забезпечення. Тож і територіальні підрозділи Державної міграційної служби на місцях не матимуть можливості обробляти документацію громадян.

[media=72936]

Розповідає керівник відомства на Рівненщині Лілія Драпчинська

 Два дні нам дається на зміну програмного забезпечення. Тому що і дизайн, і наповнення картки буде дещо іншим, згідно з постановою. Тому прийом (документів на виготовлення ID-карток в органах ДМС – прим. ред.) в середу-четвер здійснюватись не буде.

Якими будуть зміни у дизайні та наповненні, Лілія Драпчинська обіцяла розповісти вже після налагодження роботи системи. Між тим, вона підкреслила:

паспорт громадянина України, який не містить безконтактний електронний носій, оформлений і виданий на підставі документів, поданих до 1 листопада, діє протягом строку, на який він був виданий.

Також, щодо режиму роботи підрозділів Державної міграційної служби, Лілія Драпчинська уточнила – документи на виготовлення закордонних паспортів прийматимуться за звичним порядком.

[media=72938]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень