ON-LINE

ID-картки на Рівненщині поки не видають

понеділок, 11 січня 2016
Прийом документів розпочали у тестовому режимі

Відсьогодні, 11 січня, Державна міграційна служба Рівненської області розпочала прийом заяв на отримання ID-карток –паспорта громадянина України нового зразка з безконтактним електронним носієм.

Оформлення та видачу документів здійснюватимуть територіальні підрозділи Управління міграційної служби. Оформити документи нового зразка можна у містах Дубно, Рокитне, Кузнецовськ, Сарни, Березне, Дубровиця та в місті Рівне.

Головний спеціаліст у зв’язках із громадськістю та ЗМІ обласної ДМС Людмила Пшебільська закликає мешканців Рівненщини не поспішати з оформлення нових ID-карток:

– Обов’язкової заміни паспорта громадянина України, який є зараз, на документ нового зразка не передбачено. І тому громадянам не варто поспішати із отриманням ID-карток. Варто сказати, що документуватимуться новим документом поки що лише громадяни 16-річного віку. Документуватимуться вони безкоштовно. 

 

Додамо, що прийом документів розпочався у тестовому режимі. У тих територіальних підрозділах, де наразі немає обладнання, але в подальшому планують його встановити, громадянам тимчасово видаватимуть паспорти старого зразка у вигляді книжечки.

Зауважимо, що для оформлення ID-картки 16-річним особам потрібно звернутися до Управління ДМС за місцем проживання та надати лише свідоцтво про народження. 

На чіп, який буде містити новий паспорт можна буде нанести – відцифроване обличчя, електронний підпис, відбитки пальців, місце реєстрації та інші дані за бажанням громадянина. Перша картка буде видаватися за місцем реєстрації, або за місцем попередньої приписки. Наступні, можна буде отримати в будь-якому відділі видачі карток. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук

    У Рівному в районі обласної лікарні знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного