ID-картки на Рівненщині поки не видають

Прийом документів розпочали у тестовому режимі

Відсьогодні, 11 січня, Державна міграційна служба Рівненської області розпочала прийом заяв на отримання ID-карток –паспорта громадянина України нового зразка з безконтактним електронним носієм.

Оформлення та видачу документів здійснюватимуть територіальні підрозділи Управління міграційної служби. Оформити документи нового зразка можна у містах Дубно, Рокитне, Кузнецовськ, Сарни, Березне, Дубровиця та в місті Рівне.

Головний спеціаліст у зв’язках із громадськістю та ЗМІ обласної ДМС Людмила Пшебільська закликає мешканців Рівненщини не поспішати з оформлення нових ID-карток:

– Обов’язкової заміни паспорта громадянина України, який є зараз, на документ нового зразка не передбачено. І тому громадянам не варто поспішати із отриманням ID-карток. Варто сказати, що документуватимуться новим документом поки що лише громадяни 16-річного віку. Документуватимуться вони безкоштовно. 

 

Додамо, що прийом документів розпочався у тестовому режимі. У тих територіальних підрозділах, де наразі немає обладнання, але в подальшому планують його встановити, громадянам тимчасово видаватимуть паспорти старого зразка у вигляді книжечки.

Зауважимо, що для оформлення ID-картки 16-річним особам потрібно звернутися до Управління ДМС за місцем проживання та надати лише свідоцтво про народження. 

На чіп, який буде містити новий паспорт можна буде нанести – відцифроване обличчя, електронний підпис, відбитки пальців, місце реєстрації та інші дані за бажанням громадянина. Перша картка буде видаватися за місцем реєстрації, або за місцем попередньої приписки. Наступні, можна буде отримати в будь-якому відділі видачі карток. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень