На Рівненщині ледь не вибухнув будинок

Рятувальники винесли із палаючої оселі три балони з газом та киснем

[media=52278]

Пожежа трапилася сьогодні, 3 січня, зранку в приватному господарстві у місті Березне на вулиці Корицького, 18.

Там горіло горище прибудови помешкання. У палаючому приміщенні найбільшу небезпеку становили балони з газом та киснем.

«Зважаючи на те, що кисень та газ є потужним джерелом можливого вибуху і виникненням більш серйозної пожежі,  а спричинені руйнування можуть призвести до непоправних жертв серед людей  та значних матеріальних збитків, керівником гасіння пожежі було прийнято рішення негайно знайти їх та винести з палаючого приміщення», – повідомляє прес-служба ДСНС Рівненщини.

[media=52280]

Громадян, що були присутні на місці пожежі, попросили відійти на безпечну відстань. Самі ж рятувальники через сильне задимлення та нульову видимість змушені були працювати в апаратах для захисту органів зору і дихання. За кілька хвилин рятувальники знайшли та винесли на вулицю усі три балони (2 кисневих та 1 газовий). Балони були настільки розігріті, що їх довелося охолоджувати за допомого водяного ствола.

[media=52277][media=52282][media=52279]

Одразу після цього пожежу погасили.

Вогонь пошкодив покриття, перекриття та стіни прибудови житлового будинку, а також знищив пральну машину, електроінструмент та речі домашнього вжитку, що були всередині прибудови. 

[media=52281]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень