Виготовити закордонний паспорт у Рівному стане легше

Державна міграційна служба відтепер прийматиме документи на виготовлення щодня

Відсьогодні у Рівному подати документи на виготовлення закордонного паспорта можна буде щодня, а не двічі на тиждень, як це було раніше. Саме з 18 квітня збільшується кількість днів прийому подачі документів на виготовлення закордонного паспорта, – розповіла працівник прес-служби правління ДМС у Рівненській області Валентина Іванюк:

З передачею окремих повноважень до органів місцевого самоврядування, а саме: реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання, і вивільнення в результаті цього працівників Міграційної служби, з 18 квітня збільшується кількість днів прийому Рівненського міського відділу - для подачі документів на виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Тож відтепер Рівненський міський відділ Державної міграційної служби, що на 16 Липня, буде приймати громадян для оформлення документів з понеділка до п’ятниці включно.

У середу прийматимуться документи для оформлення закордонних паспортів дітям.

Від початку року на Рівненщині вже виготовлено 15 тисяч закордонних паспортів, це на дві тисячі більше, ніж за цей самий період торік.

Нині ДМС виготовляє лише біометричні паспорти з електронним або ж без електронного носія. Вартість виготовлення документа протягом 30 календарних днів – 562 гривні, упродовж 10 днів – 819 гривень.

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень