Виготовити закордонний паспорт у Рівному стане легше

Державна міграційна служба відтепер прийматиме документи на виготовлення щодня

Відсьогодні у Рівному подати документи на виготовлення закордонного паспорта можна буде щодня, а не двічі на тиждень, як це було раніше. Саме з 18 квітня збільшується кількість днів прийому подачі документів на виготовлення закордонного паспорта, – розповіла працівник прес-служби правління ДМС у Рівненській області Валентина Іванюк:

З передачею окремих повноважень до органів місцевого самоврядування, а саме: реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання, і вивільнення в результаті цього працівників Міграційної служби, з 18 квітня збільшується кількість днів прийому Рівненського міського відділу - для подачі документів на виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Тож відтепер Рівненський міський відділ Державної міграційної служби, що на 16 Липня, буде приймати громадян для оформлення документів з понеділка до п’ятниці включно.

У середу прийматимуться документи для оформлення закордонних паспортів дітям.

Від початку року на Рівненщині вже виготовлено 15 тисяч закордонних паспортів, це на дві тисячі більше, ніж за цей самий період торік.

Нині ДМС виготовляє лише біометричні паспорти з електронним або ж без електронного носія. Вартість виготовлення документа протягом 30 календарних днів – 562 гривні, упродовж 10 днів – 819 гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень