У Рівному склали перший іспит ЗНО

Сьогодні по всій Україні випускники загальноосвітніх шкіл здавали зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Зокрема у Рівненській області під час тестування працює 42 пункти, де проводяться екзамени. Іван Вєтров, уповноважена особа українського центру якості освіти, каже, що у 28-ій школі, де він працював під час екзаменування, із всіх зареєстрованих на іспит не з`явилося лише 4 особи:

Самі ж випускники, яких кореспондент Радіо Трек опитав після екзамену, кажуть, що найважче було здавати іспит з української літератури:

Додамо, що наступним предметом у ЗНО на черзі буде математика. Іспит з цього предмету відбудеться 11 травня. Щодо результатів ЗНО з української мови та літератури, то їх планують оприлюднити до 30 травня.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень