У Рівному безкоштовно розкажуть історію старовинних вулиць міста

Перша цьогорічна екскурсія сакральними спорудами Рівного відбудеться вже сьогодні

У травні рівненські бібліотекарі проведуть низку безкоштовних екскурсій вулицями обласного центру в рамках проекту «Живе краєзнавство».

Рівнян і гостей міста водитимуть вулицями Драгоманова, Замковою, Симона Петлюри і 16 липня. А докладніше про особливості цих екскурсій розповідає директор обласної бібліотеки, Валентина Ярощук:

– Під час екскурсій показуються і старі фотографії цих будинків, які тепер ще збереглися, або будинків, яких немає вже. Тобто фотографія, про будинок розповідається: що в ньому було, з якими подіями, людьми він пов'язаний, і показують, де він стояв.

Також Валентина Ярощук розповіла, що за несприятливої погоди екскурсії відбудуться у віртуальному форматі в приміщенні бібліотеки. Глядачам покажуть світлини будинків на мультимедійному проекторі та докладно все про них розкажуть.

Перша цьогорічна екскурсія сакральними спорудами Рівного відбудеться вже восьмого травня. Збір о 13 годині біля обласної бібліотеки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень