У Рівному шукають бабусю, якій відмовили в аналіз крові, бо вона не заплатила 80 гривень

Шукають, щоб розібратися у ситуації

Фото ілюстративне

Журналістка видання «Рівне вечірнє» стала свідком ситуації, коли старенькій бабусі з інвалідністю відмовилися робити аналіз крові, який коштував 80 гривень, призначений терапевтом.

Жінка не мала з собою грошей, бо не знала, що аналізи платні.

 

Сталося це у центрі первинної меддопомоги «Ювілейний».

На це начальник облуправління охорони здоров’я Олег Вівсянник під час традиційного брифінгу в ОДА відповів, що звертаючись до керівництва медустанови, встановити особу жінки не вдалося. Тож факт лишився непідтвердженим.

Очільник медицини краю порадив пацієнтці написати звернення в облуправління охорони здоров’я, щоб розібратися у ситуації.

Очільник медицини краю Олег Вівсянник

Крім того, Олег Вівсянник нагадав, які аналізи в результаті медичної реформи визначені, як безоплатні:

загальний аналіз крові, сечі, аналіз крові на холестерин, вимірювання артеріального тиску, електрокардіограма, вимірювання ваги/росту та окружності талії, швидкі тести на вагітність, ВІЛ і вірусний гепатит, розповів очільник облуправління охорони здоров’я.

Вартість решти аналізів визначають безпосередньо медзаклади. Направлення на дослідження видають сімейні лікарі та терапевти.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень