У Рівному придумали, як переконати медиків не перекривати вулицю

Погрожували це зробити на Великдень працівники центру первинної медико-санітарної допомоги «Центральний»,

Медики прийшли сьогодні на сесію міськради і вимагали, щоб керівником цього закладу призначили їхнього багаторічного головлікаря Олега Шрама. Але начальник управління охорони здоров’я Віктор Іськів пояснював, що укласти контракт зі Шрамом, який був єдиним учасником конкурсу на посаду, не може, поки у статутах медзакладів не змінили назви керівника - з головлікаря на директора.

На сесії вирішили створити депутатську комісію, щоб вона знайшла вихід з ситуації. І вона запропонувала внести необхідну зміну у статути медзакладів заднім числом – з 1 січня цього року. Член цієї комісії, депутат Микола Бляшин пояснив:

Якщо ми це рішення так приймаємо, надалі виключно начальник управління має прийняти вольове рішення, чи підписати контракт. Ну, не підписати – я не знаю, які причини. Ми відкриваємо, знімаємо будь-які бар’єри і застереження і остаточне рішення, згідно з законом, згідно з постановою Кабміну, буде приймати начальник.

38 депутатів таке рішення підтримали. Медики подякували за це і поаплодували. А Віктор Іськів подякував депутатам, що вони йому розв’язали руки, тож тепер він зможе підписати контракти з усіма трьома керівниками ЦПМСД, а не лише з Олегом Шрамом.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень