ON-LINE

У Рівному придумали, як переконати медиків не перекривати вулицю

четвер, 25 квітня 2019
Погрожували це зробити на Великдень працівники центру первинної медико-санітарної допомоги «Центральний»,
Микола Бляшин

Медики прийшли сьогодні на сесію міськради і вимагали, щоб керівником цього закладу призначили їхнього багаторічного головлікаря Олега Шрама. Але начальник управління охорони здоров’я Віктор Іськів пояснював, що укласти контракт зі Шрамом, який був єдиним учасником конкурсу на посаду, не може, поки у статутах медзакладів не змінили назви керівника - з головлікаря на директора.

На сесії вирішили створити депутатську комісію, щоб вона знайшла вихід з ситуації. І вона запропонувала внести необхідну зміну у статути медзакладів заднім числом – з 1 січня цього року. Член цієї комісії, депутат Микола Бляшин пояснив:

Якщо ми це рішення так приймаємо, надалі виключно начальник управління має прийняти вольове рішення, чи підписати контракт. Ну, не підписати – я не знаю, які причини. Ми відкриваємо, знімаємо будь-які бар’єри і застереження і остаточне рішення, згідно з законом, згідно з постановою Кабміну, буде приймати начальник.

38 депутатів таке рішення підтримали. Медики подякували за це і поаплодували. А Віктор Іськів подякував депутатам, що вони йому розв’язали руки, тож тепер він зможе підписати контракти з усіма трьома керівниками ЦПМСД, а не лише з Олегом Шрамом.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено гаманець з документами

    В районі 12-ї школи,  загублено гаманець з  документами на прізвище  Шевчук...
  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ