ON-LINE

Держава не дає достатньо коштів на ліки для діабетиків Рівного

п'ятниця, 12 квітня 2019
Хоча саме вона мала б забезпечувати їх інсуліном.

Детальніше про це розповів на засіданні міськвиконкому начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів:

Торік була субвенція з державного бюджету в розмірі 7,1 мільйона гривень. Решта – 2,5 мільйона дофінансовувало місто Рівне, тому що коштів не вистачало.

 

Цього року так само субвенція прийшла в розмірі 7,2 мільйона. І нам помісячно розбивка пішла. І вже коштів не вистачає щомісяця. У нас вже йде заборгованість.

Міського голову Рівного Володимира Хомка ця інформація обурила. Бо через постійне недофінансування державою місту доводиться давати кошти з міського бюджету майже на всі галузі. А ці гроші, за його словами, можна було б витратити, приміром, на обладнання шкіл пожежною сигналізацією. Тож він запропонував підготувати звернення від міськради у Київ:

Це треба законодавчо закріпити. Давайте підготуємо якесь звернення від депутатів: будь ласка, прийміть закон і ми будемо знати, що по закону маємо фінансувати ми, тоді ми будемо це робити.

 

А то закону такого немає, ніби це повинна держава робити. А весь час ми дофінансовуємо. Бо люди, яким не буде ліків, прийдуть мені під вікна, а не до Супрун.

До речі, у Рівному налічується  10412 осіб з цукровим діабетом, серед них 63 дитини. І в місті, як і в Україні загалом, спостерігається тенденція до щорічного збільшення хворих з цією недугою на 5-7%.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного