ON-LINE

Хоспісу для дорослих у Рівному не буде?

понеділок, 08 квітня 2019
Торік було прийняте рішення створити його на базі міської лікарні №2 (колишньої залізничної)
Начальник управління охорони здоров'я Віктор Іськів (ліворуч) та керівник лікарні №" Олександр Шигера (праворуч) доводять необхідність забрати будівлю під хоспіс в "Укрзалізниці"

Тут є окрема будівля колишнього дитячого відділення лікарні, яка не використовується. Але вона перебуває у власності «Укрзалізниці».

На засіданні бюджетної комісії міськради керівник міської лікарні №2 Олександр Шегера пояснив, чому її не передали місту разом з лікарнею:

Вони не передали у 2012 році, тому що була реконструкція архіву залізничного, який на Набережній, де робився суд. Відповідно, залізниця у 2012 році шукала, де зробити архів. Це приміщення стояло з 2000  року вільним. І так як тоді ще лікарня підпорядковувалася Міністерству транспорту, то вони своїм наказом це приміщення забрали. До цього часу протягом семи років цей архів туди не перенесли.

За словами Олександра Шегери, нині за цією будівлею ніхто не доглядає, тому у ній хулігани вибивають вікна, збираються тут наркомани й безпритульні.

Але заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук вважав, що ця будівля місту не потрібна:

А нащо воно нам? З прийняттям лікарні №2 у нас стало набагато більше, ніж потрібно, місць. Це відображається на фінансуванні галузі медицини. Тому що велика кількість грошей іде на заробітну плату, замість того, щоб витрачатися на медикаменти й обладнання. І тут вони додатково хочуть взяти собі ще розвалюху, де живуть бомжі. Потім скажете: «От є проектно-кошторисна документація. Давайте ми її на мільйонів зо 15 реконструюємо і тоді будемо щось робити». Логічно ж?

А депутат Олександр Довжаниця вважав, що чому не забрати будівлю, якщо її віддаватимуть місту безкоштовно. 

Але чи звертатимуться депутати до "Укрзалізниці" за передачею місту будівлі дитячого відділення лікарні – стане відомо на найближчій сесії міськради.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного