Хоспісу для дорослих у Рівному не буде?

Торік було прийняте рішення створити його на базі міської лікарні №2 (колишньої залізничної)

Тут є окрема будівля колишнього дитячого відділення лікарні, яка не використовується. Але вона перебуває у власності «Укрзалізниці».

На засіданні бюджетної комісії міськради керівник міської лікарні №2 Олександр Шегера пояснив, чому її не передали місту разом з лікарнею:

Вони не передали у 2012 році, тому що була реконструкція архіву залізничного, який на Набережній, де робився суд. Відповідно, залізниця у 2012 році шукала, де зробити архів. Це приміщення стояло з 2000  року вільним. І так як тоді ще лікарня підпорядковувалася Міністерству транспорту, то вони своїм наказом це приміщення забрали. До цього часу протягом семи років цей архів туди не перенесли.

За словами Олександра Шегери, нині за цією будівлею ніхто не доглядає, тому у ній хулігани вибивають вікна, збираються тут наркомани й безпритульні.

Але заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук вважав, що ця будівля місту не потрібна:

А нащо воно нам? З прийняттям лікарні №2 у нас стало набагато більше, ніж потрібно, місць. Це відображається на фінансуванні галузі медицини. Тому що велика кількість грошей іде на заробітну плату, замість того, щоб витрачатися на медикаменти й обладнання. І тут вони додатково хочуть взяти собі ще розвалюху, де живуть бомжі. Потім скажете: «От є проектно-кошторисна документація. Давайте ми її на мільйонів зо 15 реконструюємо і тоді будемо щось робити». Логічно ж?

А депутат Олександр Довжаниця вважав, що чому не забрати будівлю, якщо її віддаватимуть місту безкоштовно. 

Але чи звертатимуться депутати до "Укрзалізниці" за передачею місту будівлі дитячого відділення лікарні – стане відомо на найближчій сесії міськради.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень