

Для цього Рівне отримало субвенцію з держбюджету
Вона надійшла спеціально для міської лікарні №2 (колишньої залізничної) двома траншами: наприкінці минулого та на початку цього року. І разом становила 95 тисяч гривень.
На що ці кошти планують потратити – розповів начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів:
Скоріш за все, буде дооснащуватися оце відділення відновного лікування, відкриття якого затримується. Ми реально планували його перед Новим роком ще відкрити. Але бачу ще на кілька тижнів перенесемо відкриття цього відділення. Тобто, скоріш за все, його будуть до оснащувати. Але зараз не готовий сказати, що саме за ці кошти буде придбано. Їх ще у нас поки немає.
Виділення субвенції лікарні №2 погодив міськвиконком. Але тепер ще рішення щодо цього, як пояснив Віктор Іськів, має ухвалити міськрада.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
51-річний Винник показав свого єдиного спадкоємця від Таюне (ФОТО)
Лінивий Наполеон за 30 хвилин. Виходить 1 в 1, як класичний торт (ФОТО)
Фрукт, який вважають еліксиром щастя: він знімає тривогу та підіймає настрій
Тримайтеся від них якомога далі: у які дати народжуються безжальні аб'юзери?
Їх просто не впізнати: як виглядали українські актори на початку кар'єри та зараз (ФОТО)
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415