У Рівному продемонстрували унікальну Таллінську методику

Під час бізнес-форуму «Велике Рівне. Інвест потенціал»

У перший день форуму його учасники  у виставковому центрі МТВ, на вул. Макарова мали можливість ознайомитися з презентацією плану дій Рівного із залучення інвесторів «Зелена хвиля», обговорили інструменти залучення інвестицій, та принципи оцінки інвестиційних проектів. А також результати імплементації угоди про асоціацію та поглиблену зону вільної торгівлі з ЄС

 Окрім того в рамках форуму відбувався «Ярмарок інвестиційних проектів».

Також вперше в Україні було продемонстровано унікальну  методику Володимира Тарасова (засновника Талліннської школи менеджменту), яка називається «Управлінські поєдинки».

Суть методики полягає у підвищенні якості ведення переговорів, мистецтва переконання, мистецтва ведення дискусій та мистецтва правильної побудови розмови з виходом на необхідні результати. Методика має достатньо велику кількість прихильників в східній Європі

Форум триває і в суботу  8 жовтня, а другий етап цього унікального для Рівного заходу відбуватиметься 26 – 27 листопада 2016 року. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень