ON-LINE

Відомо, чому німці відмовилися інвестувати у Рівне

понеділок, 26 жовтня 2015
Підприємство не впевнене, що вони знайшли б у Рівному достатню кількість працівників

Минулого тижня стало відомо, що німецьке підприємство Кромберг енд Шуберт відкрило свою філію у Житомирі. Як відомо, для відкриття цієї філії німці розглядали і наш обласний центр. Чим же Житомир виявився привабливішим - ми вирішили запитати у директора обласного департаменту економічного розвитку і торгівлі Ігоря Тимошенка. З його слів, підприємство було не впевнене, що у Рівному знайдеться потрібна їм кількість працівників:

 

Житомир їх привабив лише з однієї точки зору – робоча сила. Робоча сила, яка потрібна для Луцька, вона, практично, в Рівному вже вичерпана. Тобто, в Рівному вже сенсу їм відкривати завод просто немає. Для того, щоб знайти навіть тисячу працівників в нас в Рівному – це достатньо не просто, саме на промислове підприємство. І, зрозуміло, що в Рівному вони б і не знайшли ніколи такої кількості працівників. Це виключно рішення інвестора, яке продиктовано його економічними, скажемо, розрахунками.

Разом з тим, Ігор Тимошенко зауважив, що представники підприємства востаннє приїжджали в нашу область майже 3 роки тому. Між тим, Ігор Тимошенко не розкриває, проте підтверджує інформацію про те, що наразі департамент веде переговори з іншим інвестором, який, до речі, теж працює у промисловій галузі.

КОМЕНТАРІ 1

КОМЕНТУВАТИ
  • Сергій Білоус Я не вірю що в нас немає робочої сили. Відповісти

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного