Відомо, чому німці відмовилися інвестувати у Рівне

Підприємство не впевнене, що вони знайшли б у Рівному достатню кількість працівників

Минулого тижня стало відомо, що німецьке підприємство Кромберг енд Шуберт відкрило свою філію у Житомирі. Як відомо, для відкриття цієї філії німці розглядали і наш обласний центр. Чим же Житомир виявився привабливішим - ми вирішили запитати у директора обласного департаменту економічного розвитку і торгівлі Ігоря Тимошенка. З його слів, підприємство було не впевнене, що у Рівному знайдеться потрібна їм кількість працівників:

 

Житомир їх привабив лише з однієї точки зору – робоча сила. Робоча сила, яка потрібна для Луцька, вона, практично, в Рівному вже вичерпана. Тобто, в Рівному вже сенсу їм відкривати завод просто немає. Для того, щоб знайти навіть тисячу працівників в нас в Рівному – це достатньо не просто, саме на промислове підприємство. І, зрозуміло, що в Рівному вони б і не знайшли ніколи такої кількості працівників. Це виключно рішення інвестора, яке продиктовано його економічними, скажемо, розрахунками.

Разом з тим, Ігор Тимошенко зауважив, що представники підприємства востаннє приїжджали в нашу область майже 3 роки тому. Між тим, Ігор Тимошенко не розкриває, проте підтверджує інформацію про те, що наразі департамент веде переговори з іншим інвестором, який, до речі, теж працює у промисловій галузі.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень