Рівне втратило інвестицію на десятки мільйонів євро

Компанія «Кромберг енд Шуберт» обрала Житомир для створення нового виробництва на 5 тисяч робочих місць

Рівне програло Житомиру інвестиційний проект на десятки мільйонів - компанія «Кромберг енд Шуберт» обрала Житомир для створення нового виробництва.

Аналогічне підприємство вже 10 років працює у Луцьку, тут виробляють бортові кабельні системи для провідних марок європейських автомобілів. На роботу возять навіть мешканців Рівненщини.

Технічний директор підприємства «Кромберг енд Шуберт Україна» Славомір Качмарек розповів, що компанія довгий час порівнювала переваги конкуруючих міст, і завдяки вигідному логістичному розташуванню обрала таки Житомир. Попередній обсяг інвестицій, який планується залучити на території Житомирської області у  виробництво, складає близько 30 млн євро. Очікувана кількість нових робочих місць – 5 тисяч з зарплатою від 5 до 8 тисяч гривень. Повідомляє Перший Житомирський інформаційний портал.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень