Які професії учасники АТО можуть здобути безкоштовно?

Захисникам Вітчизни пропонують на вибір 60 професій

Учасники АТО можуть безкоштовно вивчити іноземну мову – англійську або польську – та отримати чимало професій. Зокрема, водійське посвідчення, професію коваля, бухгалтера, столяра чи менеджера тощо. 

На ці послуги для Рівненщині з держбюджету передбачено 776 тисяч гривень – відповідно до програми «Заходи з соціальної та професійної адаптації учасників АТО (крім військовослужбовців, звільнених у запас або у відставку)». Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Послуги з професійного навчання для учасників АТО в Рівненській області надаватимуть 13 навчальних закладів. 

З питань проходження професійного навчання учасникам АТО потрібно звертатись до місцевих управлінь соціального захисту населення, рекомендують в РОДА.

Повний перелік професій можна знайти тут.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень