210 тисяч українців мобілізували з початку АТО

На це знадобилося шість черг мобілізації

Президент України Петро Порошенко заявив, що 210 тисяч українців прийшли на військову службу за шість черг мобілізації. Про це він сказав сьогодні, 10 жовтня, на Всеукраїнському форумі учасників АТО, передає "5-канал".

"210 тисяч українців прийшли на військову службу за 6 черг мобілізації, 35 тис. - найбільший відсоток і чисельність з них - це кожен шостий - прийшов до лав Збройних сил волонтером. Майже 180 тисяч брали або беруть участь в Антитерористичній операції, більше 93 тисяч - це безпосередньо учасники бойових дій та мають права на отримання відповідного статусу ", - сказав глава держави.

Порошенко також уточнив, що 90% з них цим правом уже скористалися. 

"З них 90% - майже 83 тисячі - цим правом скористалися - отримали посвідчення учасників бойових дій", - наголосив Президент.

Нагадаємо, у Рівному демобілізованим допомагатиме спеціальна організація.

Читайте також: "На Донбасі загинуло 8 тисяч людей – ООН".

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень