Інвестори принесли області майже 20 мільйонів доларів

Гроші інвестували в сільське господарство Рівненщини

У сільське господарство Рівненщини цьогоріч інвестували 19 мільйонів 700 тисяч доларів США. За ці кошти планують реконструювати товарні ферми на Млинівщині, завершити створення молочного комплексу на Радивилівщині, а також збудувати нові пташники у Радивилівському та Млинівському районах. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

До того ж, за словами першого заступника Рівненської ОДА Юрія Приварського, у розвиток АПК Рівненщини вкладають гроші й місцеві підприємства. Зокрема, на будівництво та реконструкцію заплановано спрямувати більше 60 мільйонів гривень.

Також, аби підтримати сільські господарства, на Рівненщині діє Програма підтримки фермерів. Цьогоріч на її виконання передбачили 1 мільйон гривень. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень