У Рівному переселенці приховують наявність банківських депозитів та майна

Обласна фініспекція провела ревізію і виявила порушення

Майже 400 тисяч гривень соціальної допомоги мають повернути до державного бюджету переселенці зі Cходу України, які проживають в Рівному. Причиною є подання переміщеними особами недостовірної інформації про їхній майновий та фінансовий стан, які виявило обласне управління держфінінспекції в Рівненській області, під час ревізії з початку жовтня 2014 року. Найчастіше переселенці приховують банківські рахунки та наявність нерухомості, говорить начальник обласної фінінспекції Анатолій Карп`юк:

- При отриманні допомоги вони заповнюють анкету. І там по кожній позиції є запитання: чи є майно, чи є відкритий депозитний рахунок. І вони пишуть «ні», а ми потім своїми перевірками встановлюємо, що є депозитні вклади в банках, по реєстру знаходимо, що є майно, а вони пишуть «ні», тобто, дають недостовірні дані.

 

Анатолій Карп`юк зауважив, що перешкоди у перевірках створюють банки, які не хочуть надавати дані про рахунки тимчасово переміщених осіб, посилаючись на банківську таємницю.

Тепер незаконно отримані соціальні виплати переселенці мають повернути до державного бюджету. До слова, станом на сьогодні вже повернуто до державної казни майже 100 тис. грн.

Загалом, ревізія фінінспекції в міському управлінні  праці та соцзахисту населення виявила фінансових порушень майже на півмільйона гривень.

Серед іншого, ревізори також  виявили, що одинадцять підприємств Рівного завищили фактичні витрати на виплату зарплати мобілізованим працівникам, внаслідок неправильного розрахунку, що призвело до зайвого перерахування компенсації підприємствам. Фінінспекція вимагає усунути виявлені порушення. 

Ілона Радзівіл Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень