У Рівному переселенці приховують наявність банківських депозитів та майна

Обласна фініспекція провела ревізію і виявила порушення

Майже 400 тисяч гривень соціальної допомоги мають повернути до державного бюджету переселенці зі Cходу України, які проживають в Рівному. Причиною є подання переміщеними особами недостовірної інформації про їхній майновий та фінансовий стан, які виявило обласне управління держфінінспекції в Рівненській області, під час ревізії з початку жовтня 2014 року. Найчастіше переселенці приховують банківські рахунки та наявність нерухомості, говорить начальник обласної фінінспекції Анатолій Карп`юк:

- При отриманні допомоги вони заповнюють анкету. І там по кожній позиції є запитання: чи є майно, чи є відкритий депозитний рахунок. І вони пишуть «ні», а ми потім своїми перевірками встановлюємо, що є депозитні вклади в банках, по реєстру знаходимо, що є майно, а вони пишуть «ні», тобто, дають недостовірні дані.

 

Анатолій Карп`юк зауважив, що перешкоди у перевірках створюють банки, які не хочуть надавати дані про рахунки тимчасово переміщених осіб, посилаючись на банківську таємницю.

Тепер незаконно отримані соціальні виплати переселенці мають повернути до державного бюджету. До слова, станом на сьогодні вже повернуто до державної казни майже 100 тис. грн.

Загалом, ревізія фінінспекції в міському управлінні  праці та соцзахисту населення виявила фінансових порушень майже на півмільйона гривень.

Серед іншого, ревізори також  виявили, що одинадцять підприємств Рівного завищили фактичні витрати на виплату зарплати мобілізованим працівникам, внаслідок неправильного розрахунку, що призвело до зайвого перерахування компенсації підприємствам. Фінінспекція вимагає усунути виявлені порушення. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень