У Рівному зняли пронизливий ролик про переселенців

Робота отримала назву «Туди, де є любов»

«Ніхто не може бути застрахованим у житті від найнеймовірніших поворотів долі, на кожного можуть очікувати найнепередбачуваніші ситуації. Будь-яка людина чи навіть ціла сім'я, незалежно від свого рівня, може вмить перетворитися на переселенців чи біженців. Але якщо у душах людей, які тікають від війни, та у тих, які стають їх новими сусідами, житиме любов, тоді ніякі загрози не лякатимуть, а імена чистих серцем... будуть записані на небесах...», - йдеться в анотації до відео.

Робота знімалась спеціально для фестивалю соціальної відеореклами Molodiya Festival. Локацією для ролику стала вулиця Поштова у місті Рівне. У ролі батьків знялись Ніна Ніколаєва та Руслан Пухальський, дітей - Тамара Булига і Веніамін Мєшков, бойовиків зіграли Роман Коваль та Руслан Коваль. Режисер - Сергій Зінчук, оператор - Валерій Стратюк, корекція кольору - Дмитро Максимчук.

Координатором проекту став Віктор Булига, якого, нагадаємо, торік визнали «Фільммейкером року», а спродюсований ним кліп про рівненський музей переміг на міжнародному кінофестивалі.

 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень