Керівнику премія, а підлеглим - нульова індексація зарплати

Фінансові порушеня виявлено під час проведення ревізії «Рівненського експертно-технічного центру Держпраці»

Під час проведення ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Рівненський експертно-технічний центр Держпраці» спеціалістами Державної фінансової інспекції в Рівненській області виявлено фінансових порушень на понад  100  тис. грн, які на сьогоднішній день ще не усунуті.

Зокрема, внаслідок не переоформлення ліцензії на медичну практику, в порядку визначеному законодавством, протягом червня-листопада 2015 року Центром отримано доходів від безліцензійної діяльності на 69 тис. грн, які підлягають вилученню в дохід державного бюджету.

В ході проведення ревізії ревізорами встановлено ряд порушень, пов’язаних з оплатою праці. Зокрема, протягом кількох місяців 2015 року попередньому керівнику державного підприємства було зайво нараховано заробітної плати, премії, матеріальної допомоги та перераховано єдиного соціального внеску майже на 39 тис.грн.  В той же час, працівники підприємства отримували занижені посадові оклади, не проводилась індексація заробітної плати. Як результат, люди недоотримали понад 74 тис. гривень.

Крім того, у фінансово-господарській діяльності державного підприємства виявлено понаднормові витрати пального, внаслідок чого протягом січня-листопада зайво списано 526 л. пального.

 Матеріали ревізії передано в УСБУ в Рівненській області, про виявлені порушення повідомлено прокуратуру та Державну службу України з питань праці.

                                                                          

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень