Завтра у Рівному говоритимуть про захист прав переселенців

Учасники прес-конференції розповідатимуть про проблеми, з якими стикнулися внутрішньопереміщені особи на Рівненщині

Програма Міністерства соцполітики, згідно з якою в кожному регіоні почали працювати Радники з питань покращення взаємодії між громадськими організаціями, органами державної влади і внутрішньо переміщеними особами (ВПО), почала діяти восени цього року.

Програму запроваджено ГО КримSOS спільно з Міністерством соціальної політики, Stabilization Support Services, та за підтримки уряду Великої Британії.

Тож, про досягнення роботи Радника в Рівненській області – Наталії Такарської та про що свідчать підсумки роботи організацій, звітуватимуть 24 грудня,  в приміщенні InfoHub (Словацького,3а, офіс Громадської мережі ОПОРА) об 11:00 годині.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень