Переселенця у Рівному таки дискримінували

Житомирський апеляційний суд підтвердив факт дискримінації переселенця з Донецька в Рівному.

У суді відхилили апеляцію управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради, яке відмовило переселенцю з Донецька у взятті на облік як внутрішньо переміщеної особи.

Таким чином суд апеляційної інстанції підтвердив рішення Рівненського міського суду в цій справі, що було прийняте в березні 2015 року.

Нагадаємо, що переселенцю з Донецька Сергію Невірцю в управлінні соцзахисту відмовилися видавати довідку про взяття його на облік як внутрішньо переміщеної особи. Свої дії чиновники пояснювали тим, що на момент його переїзду з Донецька на контрольовану українською владою територію його місце проживання ніде не було офіційно зареєстроване.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень