У Рівному мізерна кількість вакцини від кору

У Рівному зафіксовані перші випадки захворювання на кір. Нині діти перебувають у інфекційному відділенні центральної міської лікарні. Найменшим пацієнтам немає і двох років.

Докладніше про ситуацію з кором розкаже завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Віктор Мороз:

Відбувається те, що ми очікували, адже це мало рано чи пізно статися.

 

В інфекційному відділенні перебувають 7 хворих дітей з підозрою на кір. Серед них лише одна дитина мала одне щеплення. Всі інші діти - нещеплені.

За словами Віктора Мороза, вберегтися від кору неможливо, ефективна лише вакцинація. Проте вакцини в області мізер і позичити в інших областях не вийде.

У місті Рівному 118 доз вакцин КПК, по області трохи більше трьох тисяч.

Надходження додаткової партії вакцини МОЗ передбачає у кінці місяця. 

Щодо даних про інфікованих дітей, то відомо, що двоє малюків з будинку дитини. Їм по півтора роки, щеплення у них не було, вони прибули в установу нещодавно.

Двоє дітей – з Межиричів Корецького району, 1 випадок кору там уже підтверджений.

Двоє дітей з Обарова  і одна дитина з Одеси, яка приїхала у Рівне на змагання. Випадків захворювань в обласному центрі поки немає.

Про перші випадки захворювання на кір і ситуацію з вакцинацією дітей у області ми писали раніше.

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень