Чи можлива епідемія кору на Рівненщині

Масове поширення можливе, але панікувати поки рано

Як повідомляють у Рівненському обласному лабораторному центрі, у 2017 році вакцинацію проти кору отримали 81% дітей, а ревакцинацію -80%.

Про можливе поширення інфекції в області розкаже завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Віктор Мороз:

В нас є частина дітей, які не отримали щеплення проти кору.

 

А взагалі, в нас за минулий рік офіційно було два випадки кору. Тобто в нас немає таких спалахів як в Одесі чи Івано-Франківську, але разом з тим, не виключено, що кір може бути у нас.

 

Тому, що у нас є прошарок дітей, які не отримали щеплення. Тому все може бути і кір дійде, і до нас.

Проте, за словами Віктора Мороза, ситуація спокійна. Але він закликає всіх батьків зробити щеплення та ревакцинацію своїм дітям. Нині по всіх поліклініках області є вакцина проти кору виробництва Бельгії, вона пройшла всі необхідні перевірки і відповідає всім держстандартам.

Адже будь-яка можлива реакція на вакцину не має таких наслідків, як ускладнення під час захворювання на цю інфекцію.

До слова, у лабораторному центрі повідомляють, що за минулий рік не було жодного офіційного ускладнення після щеплення, які б принесли важкі наслідки для здоров’я вакцинованого.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень