Гроші на світло біля школи вимагають у Рівному

Прийшли з цим до депутатів міськради

Проблему поганого освітлення у вечірній час біля школи №22 на засіданні бюджетної комісії від імені мешканців чотирьох будинків порушила голова ОСББ «Льон, 9» Зоряна Приварська:

Торік був проєкт освітлення. Підходив до школи №22. Його частково виконали. Ми зверталися до «Міськсвітла» з цього приводу. «Міськсвітло» сказало, що є проєкт такий, тільки він чомусь зупинений, немає грошей. Якщо ви доб’єтеся грошей, ми хоч зараз починаємо роботу.  

Зоряна Приварська пригрозила депутатам, що якщо не дадуть гроші, то на сесію міськради прийде не сама, а мешканці всіх чотирьох будинків поблизу школи.

Зоряна Приварська

Начальник управління житлово-комунального господарства Ярослав Сахнюк підтвердив, що був проєкт на освітлення на 1,5 млн грн, але з бюджету дали лише 400 тисяч. Тому справа і не завершена. 

Деякі депутати радили мешканцям чекати наступного року і подавати цей проєкт на Громадський бюджет, як це зробила школа №13. Інші ж казали, що так робити не можна.

Але голова ОСББ вимагала вже дофінансувати те, що не було зроблено. Тож комісія вирішила розглянути це питання на наступному засіданні, коли переглядатимуть залишки зекономлених і невитрачених коштів. Тоді, мовляв, можливо, якісь гроші зможуть знайти.   

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень