У Рівному консультант Bosch провів майстер-клас для бізнесменів Західної України

Сьогодні протягом чотирьох годин для близько 200 слухачів президент консалтингової компанії «Tesla 2», бізнес-тренер із США Марк Уоррен розповідав бізнесменам з Рівненської, Волинської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької та Львівської областей про впровадження технологій Лін-менеджменту, або ж «бережного управління». Під час семінару тренер навчав підприємців як підвищити продуктивність і прибутковість свого бізнесу, розповів про секрети лідерства на підприємстві та як знайти нових клієнтів і виявити перспективного покупця на світових ринках. Заразом Марк коротко поділився зі слухачами Радіо Трек тим, про що він розповідав на майстер-класі:

- Спершу, для досягнення великих цілей необхідна велика мрія. Наразі більшості компаніям потрібні зміни всередині, а починати ці зміни потрібно з керівництва. І вже тоді, розробляючи свою велику мрію, можна стати однією з кращих компаній в Європі або ж у світі. Але розпочати потрібно із застосуванням старт-ап методу щоб зрозуміти – хто ваш клієнт. А тоді використовувати лін-менеджмент для зміни самої компанії. - переконаний Уоррен.

До слова, Марк Уоррен - відомий у світовій корпоративній спільноті фахівець. Він вже понад 30 років консультує потужні іноземні компанії із удосконалення виробництва. За свою кар’єру співпрацював як із невеликими підприємствами, так із корпораціями, що включені в рейтинг найбільших компаній США за версією американського журналу «Fortune».

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень