![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Від сьогодні структурний підрозділ ОДА очолюватиме «кіборг» Федір Мисюра
- Хочу зауважити, що Федір є профільним фахівцем у цьому напрямку. - висловився про нового керівника голова області Віталій Чугунніков. - Це не просто людина, яка має від нас шану і повагу і тому ми запрошуємо його на роботу. Він дійсно займається цим напрямком. Думаю, що після подій, які сталися в його житті, він буде гідно представляти цей напрямок.
Також пан Чугунніков нагородив «кіборга» орденом третього ступеня «За мужність» за заслуги при виконанні бойових завдань в зоні АТО і одразу ж дав перше завдання - розібратись із недобросовісними перевізниками, котрі не хочуть безкоштовно перевозити учасників АТО. Федір Мисюра зауважив, що для нього це завдання пріорітетне і владнати його планує якнайшвидше.
Нагадаємо, що донині Федір Мисюра вже дев’ять років працював головним спеціалістом в управлінні транспорту і зв’язку виконавчого комітету Рівненської міської ради, однак був мобілізований в зону АТО в серпні минулого року. В січні, при обороні Донецького аеропорту, отримав кульове та осколкове поранення - у нього були пробиті легені. В критичному стані «кіборга» було доставлено в Дніпропетровську лікарню. Після кількох перенесених операцій Федір Мисюра повернувся в Рівне.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК