ON-LINE

В обласному управлінні транспорту – новий начальник

середа, 05 серпня 2015
Від сьогодні структурний підрозділ ОДА очолюватиме «кіборг» Федір Мисюра

- Хочу зауважити, що Федір є профільним фахівцем у цьому напрямку. - висловився про нового керівника голова області Віталій Чугунніков. -  Це не просто людина, яка має від нас шану і повагу і тому ми запрошуємо його на роботу. Він дійсно займається цим напрямком. Думаю, що після подій, які сталися в його житті, він буде гідно представляти цей напрямок. 

Також пан Чугунніков нагородив «кіборга» орденом третього ступеня «За мужність» за заслуги при виконанні бойових завдань в зоні АТО  і одразу ж дав перше завдання - розібратись із недобросовісними перевізниками, котрі  не хочуть безкоштовно перевозити учасників АТО. Федір Мисюра зауважив, що для нього це завдання пріорітетне і владнати його планує якнайшвидше. 

Нагадаємо, що донині Федір Мисюра вже дев’ять років працював головним спеціалістом в управлінні транспорту і зв’язку виконавчого комітету Рівненської міської ради, однак був мобілізований в зону АТО в серпні минулого року. В січні, при обороні Донецького аеропорту, отримав кульове та осколкове поранення - у нього були пробиті легені. В критичному стані «кіборга» було доставлено в Дніпропетровську лікарню. Після кількох перенесених операцій Федір Мисюра повернувся в Рівне.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного