В обласному управлінні транспорту – новий начальник

Від сьогодні структурний підрозділ ОДА очолюватиме «кіборг» Федір Мисюра

- Хочу зауважити, що Федір є профільним фахівцем у цьому напрямку. - висловився про нового керівника голова області Віталій Чугунніков. -  Це не просто людина, яка має від нас шану і повагу і тому ми запрошуємо його на роботу. Він дійсно займається цим напрямком. Думаю, що після подій, які сталися в його житті, він буде гідно представляти цей напрямок. 

Також пан Чугунніков нагородив «кіборга» орденом третього ступеня «За мужність» за заслуги при виконанні бойових завдань в зоні АТО  і одразу ж дав перше завдання - розібратись із недобросовісними перевізниками, котрі  не хочуть безкоштовно перевозити учасників АТО. Федір Мисюра зауважив, що для нього це завдання пріорітетне і владнати його планує якнайшвидше. 

Нагадаємо, що донині Федір Мисюра вже дев’ять років працював головним спеціалістом в управлінні транспорту і зв’язку виконавчого комітету Рівненської міської ради, однак був мобілізований в зону АТО в серпні минулого року. В січні, при обороні Донецького аеропорту, отримав кульове та осколкове поранення - у нього були пробиті легені. В критичному стані «кіборга» було доставлено в Дніпропетровську лікарню. Після кількох перенесених операцій Федір Мисюра повернувся в Рівне.

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень