ON-LINE

Податкова звинувачує директора «Укрбурштину» в «сімейному підряді».

середа, 05 серпня 2015
Перший заступник начальника Головного управління ДФС у Рівненській області Ігор Бородавко заявив, що вилучені 2,5 тонни бурштину із «Мерседеса Спринтера» не належать ДП «Укрбурштин».

За словами пана Бородавка, він вже вчора знав, що державне підприємство хочуть використати для документальної легалізації сонячного каменю. Проте, на його думку, заяви директора «Укрбурштину» неправдиві. Окрім того, напередодні  Рівненський суд таки заарештував вилучені 2,5 тонн бурштину, які оцінюються в 60 мільйонів гривень. Варто зауважити, що заступник начальника головного управління ДФС у Рівненській області Ігор Бородавко через усі ці «бурштинові новини» назвав Рівненщину – другим АТО:

- У нас на Поліссі щоденно стає все гарячіше і гарячіше. Для мене, як для правоохоронця відбувається щось схоже до другої антитерористичної операції. Що люди там воюють і є стрілянина – що люди тут воюють. І є стрілянина. А наші копачі нагадують якихось терористів і, боротися зі своїм народом вкрай неприємно. - наголосив Бородавко.

Нагадаємо, окрім вилучених третього серпня 2,5 тонн бурштину, правоохоронці виявили ще понад одну тонну цінного каміння, проводячи обшуки у виробничих та офісних приміщеннях семи підприємств Рівного. Також знайшли й понад 20 станків для оброблення бурштину вартістю 25 тисяч доларів кожен.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному знайшли ID-картку

    У Рівному знайшли ID-картку на ім’я Козелець Дмитро Олександрович   ...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного