Сьогодні на Рівненщині знову говорили про децентралізацію влади

Інформаційний захід проводився Програмою «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Відділу демократії Агентства США з міжнародного розвитку

Також на заході був присутній і голова Рівненської облради Михайло Кириллов. Він зокрема пояснив, чому децентралізація на Рівненщині є такою необхідною:

- Виконання усіх програм залежить від виконавчої влади. - пояснює Кириллов. - Це окрема структура, на яку місцеві ради не мають ніякого впливу. Тому децентралізація – це конкретна відповідальність та передача повноважень. Коли нам передають на місця повноваження - тоді ми повноцінно відповідаємо за результати в соціальній сфері, медицині, за проблеми з дорогами та все інше. На сьогоднішній день немає повноважень, але є відповідальність. Тому децентралізація - це правильний шлях, європейський і це треба робити.

Між тим на заході старший консультант Програми «РАДА» Володимир Крижанівський розповів, що питання змін у державі та місцевому самоврядуванні, перерозподіл влади і децентралізація перейшли з режиму обговорення в «робочу площину». До слова, найактивніше процес децентралізації та утворення громад нині проходить в Харківській, Дніпропетровській, Волинській, Рівненській та Житомирській областях.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: Рівне
Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень