![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Інформаційний захід проводився Програмою «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Відділу демократії Агентства США з міжнародного розвитку
Також на заході був присутній і голова Рівненської облради Михайло Кириллов. Він зокрема пояснив, чому децентралізація на Рівненщині є такою необхідною:
- Виконання усіх програм залежить від виконавчої влади. - пояснює Кириллов. - Це окрема структура, на яку місцеві ради не мають ніякого впливу. Тому децентралізація – це конкретна відповідальність та передача повноважень. Коли нам передають на місця повноваження - тоді ми повноцінно відповідаємо за результати в соціальній сфері, медицині, за проблеми з дорогами та все інше. На сьогоднішній день немає повноважень, але є відповідальність. Тому децентралізація - це правильний шлях, європейський і це треба робити.
Між тим на заході старший консультант Програми «РАДА» Володимир Крижанівський розповів, що питання змін у державі та місцевому самоврядуванні, перерозподіл влади і децентралізація перейшли з режиму обговорення в «робочу площину». До слова, найактивніше процес децентралізації та утворення громад нині проходить в Харківській, Дніпропетровській, Волинській, Рівненській та Житомирській областях.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК