На Рівненщині триває 6 черга мобілізації

В рамках 6 хвилі до лав Збройних сил вже призвано понад 800 військовозобов’язаних із 1500 запланованих.

На Рівненщині триває 6 черга мобілізації. В рамках 6 хвилі до лав збройних сил вже призвано понад 800 військовозобов’язаних із 1500 запланованих. Водночас, зафіксовано понад 150 випадків ухиляння від мобілізації, розповідає Анатолій Прошин:

«"На даний час до прокуратури  передано 158 матеріалів справ на військовозобов’язаних, які не з’явились для відправки до військових частин, та відкрито 27 кримінальних проваджень. Ці особи будуть віднесені до загального реєстру осіб, які ухиляються від мобілізації. А також,крім них, ще й керівники підприємств, які своїми діями перешкоджають проведенню заходів мобілізації. Нагадуємо, що на осіб, які будуть внесені до цього реєстру передбачається розповсюдження низки обмежень".

Відтак, особи, що внесені до вказаного реєстру матимуть певні ускладнення під час виготовлення закордонних паспортів чи спробах перетину кордону. Також, їм складніше буде провести ряд операцій, пов’язаних з купівлею-продажем рухомого і нерухомого майна, і оформленням кредитів в банках. Між тим, інтенсивні навчання на рівненському полігоні вже призваних в рамках 6-ї черги мобілізації тривають. Мобілізовані проходять вогневу, військово-медичну, та психологічну підготовки, і навчаються військовій топографії, - додав Анатолій Прошин.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень