ON-LINE

У Польщі викрили групу шахраїв-посередників, які видали понад 8 тисяч фіктивних запрошень на роботу

вівторок, 23 лютого 2021
Організаторам загрожують чималі терміни ув’язнення
Фото ілюстративне

В Любліні викрили групу шахраїв, які розгорнули масштабну організацію нелегальної міграції іноземців, в тому числі українців, у країни Європи. Шахраї видали понад 8 тисяч фіктивних запрошень на роботу.

Про це повідомляє польська прокуратура.

Звинувачення пред’явили сімом членам групи, яку очолювало українсько-польське подружжя. Загалом у цій справі є 134 підозрюваних. Група займалася незаконною діяльністю починаючи з 2012 року. Вони створювали фіктивні фірми на території Люблінського воєводства, через які видавали запрошення на роботу в Польщі для іноземців. Потім на їхній підставі робили дозволи на роботу в органах місцевої влади.

Громадяни України, Білорусі, Росії, Казахстану та Молдови отримували національні візи для роботи у Польщі, але використовували їх лише для перетину кордону. Одразу по приїзді в Польщу вони їхали в інші країни Європи, де працювали нелегально.

Шахраї забезпечили незаконний перетин польсько-українського кордону для 8337 іноземців, і це лише підтверджені випадки. Загалом їх може бути значно більше.

Усім сімом затриманим пред’явили звинувачення за низкою статей. Загалом їм загрожує до 12 років позбавлення волі. Шістьох підозрюваних на час слідства відпустили, а керівника злочинного угруповання, 49-річного українця, заарештували на 3 місяці. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено хаскі

    В районі Автовокзалу знайдено хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання...
  • Знайдено маленького собачку

    Увага тому, хто загубив маленького песика чорного окрасу з нашийником! Його знайшли в районі...
  • Знайдено вівчарку

    На Костромській, 49 знайдено вівчарку з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ