У Польщі викрили групу шахраїв-посередників, які видали понад 8 тисяч фіктивних запрошень на роботу

Організаторам загрожують чималі терміни ув’язнення

В Любліні викрили групу шахраїв, які розгорнули масштабну організацію нелегальної міграції іноземців, в тому числі українців, у країни Європи. Шахраї видали понад 8 тисяч фіктивних запрошень на роботу.

Про це повідомляє польська прокуратура.

Звинувачення пред’явили сімом членам групи, яку очолювало українсько-польське подружжя. Загалом у цій справі є 134 підозрюваних. Група займалася незаконною діяльністю починаючи з 2012 року. Вони створювали фіктивні фірми на території Люблінського воєводства, через які видавали запрошення на роботу в Польщі для іноземців. Потім на їхній підставі робили дозволи на роботу в органах місцевої влади.

Громадяни України, Білорусі, Росії, Казахстану та Молдови отримували національні візи для роботи у Польщі, але використовували їх лише для перетину кордону. Одразу по приїзді в Польщу вони їхали в інші країни Європи, де працювали нелегально.

Шахраї забезпечили незаконний перетин польсько-українського кордону для 8337 іноземців, і це лише підтверджені випадки. Загалом їх може бути значно більше.

Усім сімом затриманим пред’явили звинувачення за низкою статей. Загалом їм загрожує до 12 років позбавлення волі. Шістьох підозрюваних на час слідства відпустили, а керівника злочинного угруповання, 49-річного українця, заарештували на 3 місяці. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень