У новому романі Ірванця держслужбовці вбивають їжаків голими …сідницями (ФОТО)

Поділитися таємницями з нового роману та почитати вірші письменник та поет Олександр Ірванець приїхав до рідного міста

Новий роман називається «Харків 1938» і розповідає альтернативну історію України. Сам автор відзначає, що в його романі описана історія країни, якою б вона могла бути, якби «УНР вистояла». Столицею України на той час лишається місто Харків, де й відбуваються події роману.

Під час творчого вечора Олександр Ірванець зачитав кілька уривків з роману. Один, найбільш шокуючий, розповідає про своєрідний обряд, яким перевіряли відповідність займаній посаді державних посадовців. Під час випробування посадовцю потрібно було вбити їжака присіданням, причому робити це потрібно було без одягу.

Мало кому вдавалося вбити їжака з першого присідання. Це вважалося відвертим успіхом. І про кожен такий випадок потім багато розповідалося. Дехто примудрявся влучно присісти прямо їжакові на голову і, притиснувши її максимально, душив тварину, чекаючи, коли вона задихнеться. Та на таке зважувалися лише відверті відчайдухи з низьким больовим порогом

Роман «Харків 1938» автор планує закінчити вже у лютому. Презентації ж почнуться вже цієї весни.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень