У Рівному журналіст презентує дві книги

Відбудеться зустріч з українським краєзнавцем, журналістом, громадським діячем, головним редактором газети «Культура і життя» Євгеном Букетом

В рамках зустрічі відбудеться презентація його книг «Іван Бондаренко – останній полковник Коліївщини» і «Швачка – фенікс українського духу». 

У книгах, багатих на історичні матеріали, показані образи полковника Івана Бондаренка, який стояв на чолі правобережної козацької вольниці у липні 1768 року та орликівця, полковника богуславського Швачки і інших відомих та невідомих ватажків, які з’єднали воєдино традиції української державності.

Книга «Іван Бондаренко – останній полковник Коліївщини» видана у серії «Життєписи» Київського видавництва історичної літератури «Стікс».

Книга «Швачка – фенікс українського духу» (видавництво «Український пріоритет») продовжує, доповнює і поглиблює розуміння ґенези повстання 1768 року. Це була остання за часів Речі Посполитої спроба відновлення держави Богдана Хмельницького на правому березі Дніпра в кордонах від Прип’яті на півночі, Случі, Горині й Дністра на заході і Чорного моря на півдні.

Зустріч відбудеться у середу, 25 січня 2017 року, о 15 год у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень