Молодь у Рівному намагалася розслідувати вбивство (ФОТО)

У бібліотеці для молоді презентували дебютну книгу рівненської письменниці Ксенії Циганчук

Ксенія сьогодні зранку стала гостею «Та Ти Шоу» в ефірі Радіо Трек, де розповіла нашим слухачам про свою роботу. А вже згодом презентувала книгу безпосередньо читачам у бібліотеці. 

Ксенія Циганчук на самому початку презентації запропонувала молоді загадку.

Авторка роздала ці малюнки і попросила молодь зробити детективне розслідування. Відштовхуватися необхідно було тільки від того, що зображено на картинці, і розгадати, що саме стало причиною смерті. Таку ідею учасники презентації сприйняли на «ура», тож висловили чимало версій. Ксенія Циганчук каже, що у такий спосіб дала присутнім відчути себе на місці героя її книги «Коли приходить темрява».

Книга була написана років 5-6 тому, але тільки тепер видана. Усі події з роману відбуваються у місті Рівному. Головний герой, Назар, випадково знаходить труп, після чого він постійно відчуває, що за ним стежать... 

Молодь питала у Ксенії, чи є у книжці реальні рівняни. Проте авторка запевняє, що будь який збіг з реальністю - лише збіг і у детективі немає реальних людей.

Проте ті, хто читав «Коли приходить темрява», розповіли, що головні події відбуваються якраз поблизу бібліотеки на Київській, у якій проходила презентація, і що зустрічаються місця та заклади, які є у реальності, а також назви вулиць. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень