У Рівному презентують «Українську музику європейськими очима»

А також покажуть документальну стрічку «Українська рапсодія»

Ініціатива у створенні альбому «Українська класика – очима європейських музикантів» («Consolation») належить жительці Швеції, українці Наталії Пасічник-Джонсон.

Платівка «Consolation» (за назвою етюду Віктора Косенка), що в перекладі означає «розрада», вмістила у собі 21 твір українських композиторів, які виконали провідні музиканти Європи.

Відома у Рівному журналістка Валентина Романюк спільно зі шведською колегою журналісткою Софією Нибломп не лише описали весь процес, але й показали, як це відбувалося, тож вони стали авторками сценарію документального фільму «Українська рапсодія», який також презентуватиметься під час заходу.

Початок сьогодні о 15 годині у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці. Вхід вільний. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень