Сьогодні у Рівному свою книгу презентує один із засновників Української Гельсінської групи

Вхід вільний

Сьогодні, 23 жовтня, о 14.00, у Рівненській обласній бібліотеці відбудеться презентація книги спогадів і роздумів «Всесвіт за колючим дротом» українського правозахисника, публіциста, члена-засновника Української Гельсінської групи Мирослава Мариновича.

Мирослав Франкович у брежнєвські часи відбув 10 років ув’язнення в концтаборі й на засланні – за участь у правозахисній Українській Гельсінкській групі. Це була перша не підпільна група Руху опору, яка, діючи відкрито, тривалий час показувала всьому світові ситуацію з правами людини в радянській Україні.

Автор поділиться спогадами про роль галицької родини (а він сам з Галичини) у формуванні позиції спротиву тоталітарному режимові, відверто розповість про життя в підрадянському Києві в епоху Гельсінкського руху, про діяльність УГГ та її членів, про несправедливі арешти і радянське кривосуддя. Детально змалює картини життя політичних в’язнів у концтаборі. Опише обставини свого заслання в Казахстані. Поділиться своїми роздумами про дисидентство і природу тоталітаризму.

 Вхід вільний.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень