Сьогодні у Рівному свою книгу презентує один із засновників Української Гельсінської групи

Вхід вільний

Сьогодні, 23 жовтня, о 14.00, у Рівненській обласній бібліотеці відбудеться презентація книги спогадів і роздумів «Всесвіт за колючим дротом» українського правозахисника, публіциста, члена-засновника Української Гельсінської групи Мирослава Мариновича.

Мирослав Франкович у брежнєвські часи відбув 10 років ув’язнення в концтаборі й на засланні – за участь у правозахисній Українській Гельсінкській групі. Це була перша не підпільна група Руху опору, яка, діючи відкрито, тривалий час показувала всьому світові ситуацію з правами людини в радянській Україні.

Автор поділиться спогадами про роль галицької родини (а він сам з Галичини) у формуванні позиції спротиву тоталітарному режимові, відверто розповість про життя в підрадянському Києві в епоху Гельсінкського руху, про діяльність УГГ та її членів, про несправедливі арешти і радянське кривосуддя. Детально змалює картини життя політичних в’язнів у концтаборі. Опише обставини свого заслання в Казахстані. Поділиться своїми роздумами про дисидентство і природу тоталітаризму.

 Вхід вільний.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень