Джордж Мартін розказав, хто виживе у «Грі престолів»

З головних персонажів до фіналу доживуть дві жінки й троє чоловіків

Хоч і сам Джордж Мартін, і шоураннери «Гри престолів», здавалося, не роздумуючи вбивають навіть найбільш популярних персонажів, насправді у письменника вже давно готовий список «недоторканих», який може дати натяк на те, хто ж все-таки виживе у фіналі «Гри престолів».

Виданню «Tech Insider» вдалося роздобути лист, який Джордж Мартін адресував редакторам у далекому 1993 році, коли тільки приступав до створення «Пісні льоду та полум'я». У листі письменник пояснює, що планує запустити трилогію романів, і заодно розповідає, чим ця трилогія закінчиться.

За задумом Джорджа Р. Мартіна, в оригінальній «Пісні льоду та полум'я» є 5 ключових персонажів, які протримаються до кінця, перетворюючись з підлітків у дорослих людей і в процесі дорослішання змінюючи світ. У своєму листі письменник назвав цю трилогію «сагою про покоління», що розповідає історію життя цих п'ятьох героїв - трьох чоловіків і двох жінок.

За задумом Джорджа Мартіна, 5 ключових персонажів, які доживуть до самого кінця - це Тіріон Ланністер, Дейєнеріс Таргарієн і троє Старків: Ар'я, Бран і Джон Сноу.

Звісно, ніхто не гарантує, що шоураннери «Гри престолів» вирішать дотримуватися початкового плану письменника і дійсно залишать у живих всіх п'ятьох.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень