Рівнянам представлять результати розкопок

Сьогодні, 12 травня 2016 року, об 11 годині в Рівненському краєзнавчому музеї відбудеться презентація книги Богдана Прищепи «Погоринські міста в Х – ХІІІ ст.»

Сьогодні, 12 травня, об 11 годині, в Рівненському краєзнавчому музеї відбудеться презентація книги Богдана Прищепи «Погоринські міста в Х – ХІІІ ст.».

У монографії опубліковано матеріали, які автор здобув за 35 років польових археологічних досліджень. Проведені під керівництвом автора планомірні обстеження городищ регіону та розкопки літописних поселень (Дорогобужа, Пересопниці, Острога, Корця, Степаня).  

Автор розглядає внутрішнє планування й особливості забудови міст регіону, основні види господарської діяльності населення, встановлює розміри сільськогосподарської округи-волості, що підпорядковувалася містам.

Книга призначена для археологів, істориків, етнологів, краєзнавців і всіх, хто цікавиться історією України.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень