У Рівному презентують книгу про упівця «Недолю»

Сьогодні в рівненському обласному краєзнавчому музеї до Дня Героїв відбудеться презентація книги І. Марчука та Я. Переходька «Курінний УПА Степан Трофимчук-«Недоля».

Книга містить біографічний нарис уродженця містечка Тучин Рівненської області Степана Трофимчука. Під псевдонімом «Недоля» він був активним учасником українського національно-визвольного руху 30-40 рр. ХХ століття. Пройшов ґрунтовний військовий вишкіл у легіоні «Роланд». Створював повстанські відділи на Волині та Поліссі. За активну участь у розбудові Української Повстанської армії та боротьбу у її лавах за Незалежність України С. Трофимчук-«Недоля» був привселюдно страчений співробітниками НКВС у Рівному разом з іншими повстанцями на початку 1945 року.

Початок презентації о 12.00.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень