У Рівному вшанували 155-ту річницю перепоховання Тараса Шевченка (5 ФОТО)

Квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку на Майдані Незалежності поклала заступник голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко.

Долучилися до покладань вінків та квітів обласне і міське керівництво, представники громадськості, молодь і діти.

«Щороку приходити до пам’ятника Генію нації і вклонятися його величі стало вже традицією для українського народу. Цим самим ми виконуємо Заповіт Великого Кобзаря. Зараз, як ніколи, Шевченківське слово об’єднує Захід і Схід України, батьків і дітей, школу і родину», - зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.

Народний аматорський хор «Верес» Рівненського міського будинку культури виконав твір «Реве та стогне Дніпр широкий», а школярі прочитали вірші та заспівали пісні на слова Великого Тараса.

Цьогоріч Україна відзначає 155-ту річницю перепоховання великого Генія нашого народу на Чернечій горі у Каневі. Саме туди 22 травня 1981 року прах українського поета перевезли із кладовища у Санкт-Петербурзі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень