Обласна бібліотека підтримала чинного керівника

Прикметно, що Валентина Ярощук очолює цей заклад уже 30 років

Працівники Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки на зборах трудового колективу одностайно підтримали кандидатуру Валентини Ярощук на конкурс для проведення добору на посаду директора  «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека», відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури».

Валентина Ярощук – кандидат історичних наук, Заслужений працівник культури України, нагороджена відзнакою Української бібліотечної асоціації «За відданість бібліотечній справі». Вона пройшла шлях від звичайного бібліотекаря до директора Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки і очолює цей заклад тридцять років. Під її керівництвом книгозбірня перетворилася на своєрідний культурно-освітній центр, який об’єднав громадські організації краю та тисячі читачів за інтересами, уподобаннями та захопленнями, - розповідають підлеглі.

Окрім того, на зборах трудового колективу було обрано трьох представників громади, які увійдуть до складу конкурсної комісії.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень