У Рівному презентували книгу про Велику Волинь, написану з мусульманських джерел

Історичний нарис «Велика Волинь і мусульманський Схід» презентував у музеї автор, учений-сходознавець, перекладач, голова Центру ісламознавчих досліджень Острозької академії, дослідник Корану, 30-річний Михайло Якубович

У книзі описано невідомі моменти історії Великої Волині, відображені у мусульманських джерелах, зокрема зародження державних утворень у регіоні. Михайло Якубович для створення книги дослідив рукописи арабських географів і мандрівників. За словами автора, він збирав матеріал для книги досить довго, причому користувався першоджерелами, а не переказами перекладів.

Адже вивчав арабську мову в Києві і безпосередньо у Саудівській Аравії, куди їздив на практику. Сам текст створив за кілька місяців. 

Книгу видано за сприяння міського управління культури і туризму Рівного. Під час презентації виступив і безпосередньо начальник управління, Тарас Максименко.

Ця книжка про нашу інтеграцію в світові процеси. З нами дружили, з нами торгували, нас поважали і навіть трошки боялись, - зазначив Тарас Максименко.

До слова, вартість одного примірника книги «Велика Волинь і мусульманський Схід» складає 100 гривень. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень