Сьогодні у Рівному презентуватимуть книгу-бестселер

Сьогодні, у понеділок, 16 січня, о 12.00 в актовій залі НВК №12 (вул. Грушевського, 81) відбудеться презентація книги Кена Робінсона та Лу Ароніки «Школа майбутнього» львівським видавництвом «Літопис».

На зустрічі з директором видавництва Михайлом Комарницьким та перекладачем книги Ганною Лелів будуть також рівненські освітяни.

Книжку переклали на десятки мов, в багатьох країнах вона стала бестселером. У «Школі майбутнього» відомий експерт з питань освіти сер Кен Робінсон – чий виступ на TED має понад п’ятдесят мільйонів переглядів – пропонує практичні рішення критичної проблеми, що постала перед сучасним світом: як змінити недосконалу освітню систему.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень