Реформа для туалета: коли всі школи Рівненщини будуть з внутрішніми санвузлами

Освітні реформи ще не докотилися до всіх шкільних туалетів області

У кожній четвертій школі області діти вимушені ходити у вуличну вбиральню. Найгірша ситуація із забезпеченням шкіл внутрішніми санвузлами у північних районах області, зокрема, у Сарненському та Рокитнівському.

Детальніше про це розповідає начальник обласного управління освіти Рівненщини Григорій Таргонський:

З року в рік кількість шкіл, які не мають внутрішніх вбиралень, зменшується. Можливо, не такими темпами, як би хотілося, але процес цей триває. Скажімо, у 2016 році було десь понад 30 шкіл облаштовано внутрішніми санвузлами. І станом на 1 січня 2017 року ми маємо ще 160 шкіл, які не мають внутрішніх вбиралень. А загалом  області 654 школи.

Григорій Таргонський каже, що відразу і скрізь зробити внутрішні санвузли не можна в силу різних обставин. Тому що не настільки просто облаштувати внутрішній туалет, приміром, у сільській школі, яка собою являє приблизно шевченківську хату. Інколи дешевше будувати нову школу. А грошей  у місцевої влади на це нема.

До речі, за словами Григорія Таргонського, не має внутрішнього туалету і школа найближчого до Рівного села Колоденка у Рівненському районі. А щоб облаштувати його, потрібно 2 мільйони гривень. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень