Наступного року на Рівненщині будуватимуть школи і садочки

Голова ОДА запевнив, що необхідні кошти уряд виділив на потреби нашого краю

Після перемовин голови Рівненської обласної державної адміністрації Олексія Муляренка з народними депутатами бюджетного комітету Верховної Ради та представниками Кабміну, Рівненщина отримала додаткових 4 мільйони 110 тисяч гривень з держбюджету. Відповідна урядова постанова була ухвалена минулого тижня. 

Ці кошти планують використати на добудову трьох об’єктів соціальної сфери області.

Зокрема, це й шкільна їдальня в селі Велюнь Дубровицького району. На цей об'єкт використають 891 тисячу гривень із виділених Кабінетом Міністрів коштів. Тут також зроблять нову котельню, вбиральні всередині приміщення, кухню і відповідно організують нормальний процес харчування дітей.

За державний кошт планують добудову другого поверху дитячого садочку в Гощі та будівництво нової школи в селі Корнин Рівненського району.

За 990 тисяч гривень хочуть завершити будівництво другого поверху та накрити дах ясла-садка «Малятко», що в Гощі. Решта ж коштів, а це більше 2 мільйонів гривень, піде на будівництво нового приміщення загальноосвітньої школи в селі Корнин Рівненського району. На цьому об’єкті встановлять всі вікна, збудують нову котельню, зроблять покриття.

Разом з цим голова ОДА запевнив, що як і цьогоріч, у 2017 році одним з пріоритетів роботи обласної влади залишатиметься будівництво об’єктів соціальної сфери – шкіл, дитсадків, медичних та спортивних закладів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень