Професійно-технічні заклади Рівненщини цього року фінансуватимуть по-новому

Їх утримання більше не лягатиме винятково на місцеві бюджети

Як саме це буде відбуватися – розповідає директор обласного департаменту фінансів Лідія Біляк:  

Професійно-технічні заклади будуть фінансуватися тепер лише з обласного бюджету і з бюджету Рівного. 15 - з обласного, і п’ять - з бюджету Рівного. Острозькі і дубенські заклади, відповідно, переходять на фінансування з обласного бюджету. З держбюджету область отримає додаткову дотацію на енергоносії, частково зарплата педагогічному персоналу, який буде проводити навчання загальноосвітніх дисциплін в ПТУ.

Таким чином, за словами Лідії Біляк, держава старається відрегулювати ті проблеми, які виникали з фінансуванням профтехосвіти у поточному році. Крім того, заплановані ще у держбюджеті цільові видатки, які будуть розподілені пізніше на фінансування підготовки державного замовлення у професійно-технічних закладах.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень