Через високу народжуваність Рівненщина проситиме у Києва гроші

Адже в області вже багато років підряд найвищий показник народжуваності в Україні

У 2012 році цей показник сягав 15,9 при середньому в країні  - 11,4. І діти, народжені у 2012 році, наступного року підуть до школи. В той же час нині у 55 школах області навчання відбувається у дві, а то й у три зміни, бо у школах не вистачає місць для дітей. Особливо важка ситуація у Володимирецькому, Сарненському, Рокитнівському районах. Окрім цього, в області не вистачає дитсадків, тож щороку понад 3 тисячі дітей не охоплені дошкільною освітою. 

Оскільки у місцевих бюджетах на будівнцитво нових шкіл та дитсадків коштів недостатньо, депутати Рівненської облради вирішили звернутися до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України щодо збільшення фінансування з Державного бюджету на будівництво та реконструкцію шкіл та дитсадків. 

Відповідне звернення депутати розглянуть на одній з найближчих сесій облради.

Нагадаємо, що звертатися за фінансуванням на будівництво шкіл та дитсадків у Київ радила міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час нещодавнього перебування на Рівненщині.   

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень