«У кого більші @йця і більш лиса гума»: як очільник патрульних Рівненщини зустрічав День народження у 8-годинному заторі

На Дубеншиці

Учорашній сніг вкотре спричинив проблеми з проїздом не лише у Рівному, а й на трасі Київ-Чоп.

Найскладніша ситуація з доїздом вчора була у трьох  районах. У тому числі, і на Дубещині. У заторі поблизу Зеленого Гаю водії стояли по півтори години.

На Дубенщині свій День народження зустрічав начальник патрульної поліції Рівненщини Сергій Мерчук. Свої враження описав на сторінці у Facebook.

Ну де б ,ще я не святкував свій 27 рік народження, якби не Дубенська ДЕД і прекрасна погода)8 годинна пробка підтверджує історію про двох баранів на одній кладці,тільки на трасі Київ-Чоп це все виражалося:1.в кого крутіша машина, 2.в кого на фурі більш лиса резина но він "увєрєн в сібє", і 3.в кого більші яйця! Нажаль солідарність водіїв в такій скрутній ситуацію була нижче плінтуса,результат: -зіпсовані нерви, паливо,і час подумати над буденністю )
P.S."ДЕД-ПРІВЕД".

 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень